• Реєстрація

У поточному навчальному році продовжують роботу 3 творчі групи вчителів. Найвагоміших результатів  досягла група, що розробляє  проблему «Запровадження комп’ютерних технологій у навчальний процес» (учителі Гатальська В.І., Солопенко В.А., Малієнко Ю.Б., Голощук О.Б. Зубарук Т.Ю.). Результатом роботи цієї творчої групи є апробація й удосконалення мультимедійних тематичних тестувань для 9 класу з української і англійської мов, фізики, хімії, історії, біології. Досвід роботи експериментальної групи узагальнено під час всеукраїнського семінару керівників обласними управліннями освіти і науки «Гімназія – навчальний заклад нового типу», міських семінарів «Мультимедійні засоби навчання на уроках англійської мови», «Застосування комп’ютерних технологій на уроках української мови і літератури», «Мультимедійне тестування на уроках історії».

Педагоги гімназії брали активну участь у створенні нових підручників для одинадцятирічної школи за оновленими державними стандартами. Рукописи підручників з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською (один із авторів – заступник директора з навчальної роботи, учитель української мови і літератури Солопенко В.А.) та історії України (один із авторів – учитель історії Малієнко Ю.Б.) були представлені на Всеукраїнський конкурс підручників для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, стали переможцями цього конкурсу, отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і побачили світ у видавничому домі «Освіта».

Учителі української мови і літератури Дмитренко Г.К. та Солопенко В.А., учителі світової літератури Юсипович І.В. та Бучма А.Г. брали участь у методичному супроводі підручників для оновленої одинадцятирічної школи, підготували мультимедійні диски «Уроки української літератури у 6 класі», «Мультимедійний конструктор уроків світової літератури у 6 класі», методичні посібники для вчителів «Готуємося до уроку української мови. 6 клас», «Уроки української літератури в 6 класі», зошити для тестового контролю знань з української мови і літератури в 6 класі.

 

Гатальська Валентина Іванівна розробила та впровадила в навчальний процес власну комп’ютерну технологію навчання (1996), що дало можливість максимально індивідуалізувати навчання кожного учня в групі та разом з тим управляти навчальним процесом у класі згідно програми і формату шкільного навчання.

Технологія базується на використанні авторської платформи ЕЛАНТЕС, яка дозволяє створювати комп’ютеризовані навчальні курси згідно програми, систематично використовувати їх на кожному уроці для індивідуального навчання всіх учнів у групі. Програма «Домашній репетитор»,  Інтернет-версія ЕЛАНТЕС, дає змогу учням працювати самостійно вдома.

Технологія ЕЛАНТЕС дає можливість вчителю постійно тримати в полі зору рівень знань кожного учня, аналізувати та вчасно допомагати кожному учню у подоланні труднощів.
19 березня 2009 року на засіданні Вченої ради ІППО КМПУ імені Б.Д.Грінченка було представлено «Авторську програму навчання» й узагальнено педагогічний досвід роботи учителя Гатальської В.І. на тему «Технологія групового навчання в комп’ютерному середовищі універсального навчально-мультимедійного комплексу «ЕЛАНТЕС». Вчена рада одноголосно затвердила досвід відзначивши його виняткову актуальність.
Детальніше про технологію ЕЛАНТЕС можна познайомитися на демонстраційному порталі ELANTES TUTOR.
Адреса Демо-порталу ELANTES TUTOR:
http://94.244.158.25/http_elantes/demo_elantes_portal.php
Логін: asl,
Пароль:asp


Посилання:
1) Авторську програму навчання: Авторську програма Гатальська.doc

2) педагогічний досвід роботи учителя Гатальської В.І: Інтернет адреса  ІППО КМПУ імені Б.Д.Грінченка http://ippo.kubg.edu.ua/?p=3056

3) Технологія групового навчання: Узагальнення_ППД_ЕЛАНТЕС.doc

 

Наші новини

УВАГА! ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ!!! 1. 23 серпня о 10:00 оприлюднення на сайті гімназії списку зарахованих учнів. 2. 29 серп...
До уваги вступників 10-х класів До уваги вступників до 10-х класів!   Гімназія «Троєщина» оголошує додатковий наб...

Корисні матеріали

Режим роботи Режим роботи визначено на основі нормативно-правових актів і погоджено із голов...
Структура навчального року Структуру 2020 – 2021 навчального року перший семестр з 01 вересня по 24 грудня 2020 року...
Порядок вивчення окремих предметів Повноцінність профільного навчання забезпечується реалізацією як інваріантної...
Навчальний план гімназії   Робочий навчальний план гімназії «Троєщина» розроблений на виконання Закону У...
Copyright © 2023. гімназіія Троєщина.