• Реєстрація

У поточному навчальному році продовжують роботу 3 творчі групи вчителів. Найвагоміших результатів  досягла група, що розробляє  проблему «Запровадження комп’ютерних технологій у навчальний процес» (учителі Гатальська В.І., Солопенко В.А., Малієнко Ю.Б., Голощук О.Б. Зубарук Т.Ю.). Результатом роботи цієї творчої групи є апробація й удосконалення мультимедійних тематичних тестувань для 9 класу з української і англійської мов, фізики, хімії, історії, біології. Досвід роботи експериментальної групи узагальнено під час всеукраїнського семінару керівників обласними управліннями освіти і науки «Гімназія – навчальний заклад нового типу», міських семінарів «Мультимедійні засоби навчання на уроках англійської мови», «Застосування комп’ютерних технологій на уроках української мови і літератури», «Мультимедійне тестування на уроках історії».

Педагоги гімназії брали активну участь у створенні нових підручників для одинадцятирічної школи за оновленими державними стандартами. Рукописи підручників з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською (один із авторів – заступник директора з навчальної роботи, учитель української мови і літератури Солопенко В.А.) та історії України (один із авторів – учитель історії Малієнко Ю.Б.) були представлені на Всеукраїнський конкурс підручників для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, стали переможцями цього конкурсу, отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» і побачили світ у видавничому домі «Освіта».

Учителі української мови і літератури Дмитренко Г.К. та Солопенко В.А., учителі світової літератури Юсипович І.В. та Бучма А.Г. брали участь у методичному супроводі підручників для оновленої одинадцятирічної школи, підготували мультимедійні диски «Уроки української літератури у 6 класі», «Мультимедійний конструктор уроків світової літератури у 6 класі», методичні посібники для вчителів «Готуємося до уроку української мови. 6 клас», «Уроки української літератури в 6 класі», зошити для тестового контролю знань з української мови і літератури в 6 класі.

 

Гатальська Валентина Іванівна розробила та впровадила в навчальний процес власну комп’ютерну технологію навчання (1996), що дало можливість максимально індивідуалізувати навчання кожного учня в групі та разом з тим управляти навчальним процесом у класі згідно програми і формату шкільного навчання.

Технологія базується на використанні авторської платформи ЕЛАНТЕС, яка дозволяє створювати комп’ютеризовані навчальні курси згідно програми, систематично використовувати їх на кожному уроці для індивідуального навчання всіх учнів у групі. Програма «Домашній репетитор»,  Інтернет-версія ЕЛАНТЕС, дає змогу учням працювати самостійно вдома.

Технологія ЕЛАНТЕС дає можливість вчителю постійно тримати в полі зору рівень знань кожного учня, аналізувати та вчасно допомагати кожному учню у подоланні труднощів.
19 березня 2009 року на засіданні Вченої ради ІППО КМПУ імені Б.Д.Грінченка було представлено «Авторську програму навчання» й узагальнено педагогічний досвід роботи учителя Гатальської В.І. на тему «Технологія групового навчання в комп’ютерному середовищі універсального навчально-мультимедійного комплексу «ЕЛАНТЕС». Вчена рада одноголосно затвердила досвід відзначивши його виняткову актуальність.
Детальніше про технологію ЕЛАНТЕС можна познайомитися на демонстраційному порталі ELANTES TUTOR.
Адреса Демо-порталу ELANTES TUTOR:
http://94.244.158.25/http_elantes/demo_elantes_portal.php
Логін: asl,
Пароль:asp


Посилання:
1) Авторську програму навчання: Авторську програма Гатальська.doc

2) педагогічний досвід роботи учителя Гатальської В.І: Інтернет адреса  ІППО КМПУ імені Б.Д.Грінченка http://ippo.kubg.edu.ua/?p=3056

3) Технологія групового навчання: Узагальнення_ППД_ЕЛАНТЕС.doc

 

Корисні матеріали

Режим роботи Режим роботи визначено на основі нормативно-правових актів і погоджено із голов...
Порядок вивчення окремих предметів Повноцінність профільного навчання забезпечується реалізацією як інваріантної...
Навчальний план гімназії   Робочий навчальний план гімназії «Троєщина» розроблений на виконання Закону У...
Copyright © 2023. гімназіія Троєщина.