• Реєстрація
Порядок вивчення окремих предметів

Повноцінність профільного навчання забезпечується реалізацією як інваріантної, так і варіативної частин навчального плану, факультативних, групових занять. Проведення цих занять здійснюється у другій половині дня за окремим розкладом. При цьому створені умови для реалізації індивідуальних освітніх потреб учнів. Тому гранично допустиме навантаження складено без урахування годин, виділених на факультативи та групові заняття.

У суспільно-гуманітарному класі (історичний профіль) на профільному рівні вивчаються предмети: історія України, всесвітня історія, людина і світ, правознавство. Решта предметів вивчається на академічному рівні.

Факультативні заняття з історії України, правознавства, географії, української мови - дають можливість підвищити рівень знань учнів, що навчається у класах за цим профілем.

У економічному класі на профільному рівні вивчаються предмети: алгебра, геометрія, географія, економіка. Решта предметів вивчається на академічному рівні.

У математичному класі на профільному рівні вивчаються предмети: фізика, математика та інформатика. Астрономія вивчається на академічному рівні, а решта предметів на рівні стандарту. Факультативні заняття з математики, інформатики, фізики та групові заняття з математики, інформатики дають можливість підвищити та поглибити рівень знань учнів з профільних предметів.

У філологічному класі на профільному рівні вивчаються предмети: іноземна мова, українська мова, друга іноземна мова (французька або німецька). Решта предметів на академічному рівні. Відповідно до наказу МОН України від 23.02.2004 р. № 132 зі змінами внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 р. №66 додаток 22 перерозподілено години на вивчення англійської мови та німецької мови.

На вивчення  Захисту Вітчизни в 11 класах використовується програма Міністерства освіти і науки України з розрахунку 140 год.

При цьому на вивчення предмету відводиться 1,5 години на тиждень за рахунок години інваріантної складової (104 год.).

36 годин навчально-польових занять будуть проводитися за рахунок групових занять (0,5 годин).

У 7,8 класах за рахунок варіативної складової передбачено вивчення курсу інформатики за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів. Інформатика. 7-9 класи. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За редакцією М.І. Жалдака.  – Запоріжжя: Прем’єр, 2003. – 304 с.

Навчальним планом дотримана покласна кількість годин, передбачених фінансуванням. Гранично допустиме навчальне навантаження на учнів складено з розрахунку кількості занять за розкладом уроків і не включає групові та факультативні заняття; з метою створення умов для реалізації індивідуальних освітніх потреб учнів навчальним закладом передбачено проведення індивідуальних, факультативних та групових занять в другій половині дня після обідньої перерви за окремим розкладом.

 

Наші новини

Про поновлення навчального процесу 3 5 березня 2018 року навчальний процес у гінмазії "Троєщина" поновлюється у повному ...
День вікдритих дверей   День відкритих дверей в гімназії «Троєщина» відбудеться  14 квітня  2018 р. з 12-00  ...

Для вступників 5 класів

Прийом заяв Прийом документів для участі в конкурсі до 5-го класу проводиться з 14 квітня  по 30 ...
Розклад вступних іспитів   Українська мова (диктант із граматичним завданням, письмово) – 02 червня 2018 р.  
Правила конкурсного приймання для 5 класу 9 і менше   Зміст завдань відповідає навчальним програмам середньої загальноос...
Вимоги до вступників   Прибути на екзамен без запізнень на 8 год. 30 хв. Без екзаменаційного листа учні ...
Прийом документів учнів, зарахованих до гімназії Прийом документів учнів, які необхідно подати для того, щоб дитина була зарахован...
Зарахування учнів до 5 класу   Учні, зараховані до гімназії, рівномірно розподіляються по класах. Також врахов...
Що вивчають учні у 5 класі? Українська мова – 4 Україська  література – 2 Зарубіжна література – 2 Англійс...

Для вступників 10 класів

Для вступників до 10 класів Увага! Шановні батьки та учні! Оголошується набір до 10 класу г...

Корисні матеріали

Режим роботи Режим роботи визначено на основі нормативно-правових актів і погоджено із голов...
Структура навчального року Структуру 2017 – 2018 навчального року перший семестр з 01 вересня по 22 грудня 2017 року...
Порядок вивчення окремих предметів Повноцінність профільного навчання забезпечується реалізацією як інваріантної...
Навчальний план гімназії   Робочий навчальний план гімназії «Троєщина» розроблений на виконання Закону У...
Copyright © 2018. гімназіія Троєщина.