• Реєстрація
Робота з обдарованими дітьми

 

 

Учні гімназії – переможці олімпіад

2019/20 навчальний рік


пор.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

район

місто

Україна

Старшевська Марія

7

українська мова і література

1

 

 

Філіпчук Л.С.

Кодінцева Євгенія

7

українська мова і література

2

 

 

Марущак Л.Л.

Камишний Олександр

7

українська мова і література

2

 

 

Александров О.В.

Задачина Маріанна

7

українська мова і література

2

 

 

Марущак Л.Л.

Александров О.В.

Чарний Артем

7

українська мова і література

2

 

 

Марущак Л.Л.

Росоха Ю.В.

Павлючик Артем

7

українська мова і література

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Александров О.В.

Костриця Вероніка

7

українська мова і література

3

 

 

Марущак Л.Л.

Бабій Олександр

7

українська мова і література

3

 

 

Александров О.В.

Калініченко Богдана

7

українська мова і література

3

 

 

Марущак Л.Л.

Яременко Софія

8

українська мова і література

2

 

 

Солопенко В.А.

Калугіна Катерина

8

українська мова і література

2

 

 

Бурцева Н.М.

Чиндацький Іван

8

українська мова і література

3

 

 

Александров О. В.

Яковенко Ольга

8

українська мова і література

3

 

 

Бурцева Н.М.

Рикун Марина

9

українська мова і література

2

3

 

Денисенко Т.В.

Коваленко Єлизавета

9

українська мова і література

2

 

 

Гуменюк С.В.

Радченко Лідія

9

українська мова і література

3

 

 

Денисенко Т.В.

Машина О.А.

Хорошуха Ольга

10

українська мова і література

1

 

 

Росоха Ю.В.

Чеснокова Анастасія

10

українська мова і література

2

2

 

Росоха Ю.В.

Драгомерецька Ольга

10

українська мова і література

2

2

 

Росоха Ю.В.

Командир Єва

10

українська мова і література

2

 

 

Росоха Ю.В.

Кулеш Катерина

10

українська мова і література

2

 

 

Росоха Ю.В.

Батіг Марія

10

українська мова і література

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Яцина Анастасія

10

українська мова і література

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Хоролова Маріям

10

українська мова і література

3

 

 

Росоха Ю.В.

Стрілець Катерина

11

українська мова і література

1

2

 

Головач І.І.

Дмитрієва Ірина

11

українська мова і література

1

 

 

Костенко І.М.

Денисенко Т.В.

Липовецька Олександра

11

українська мова і література

2

 

 

Головач І.І.

Базик Валерія

11

українська мова і література

2

 

 

Філіпчук Л.С.

Головач І.І.

Таран Анна

11

українська мова і література

2

 

 

Костенко І.М.

 

Смовж Ярослав

11

українська мова і література

3

 

 

Костенко І.М.

 

  1. Г

Горська Катерина

11

українська мова і література

3

 

 

Філіпчук Л.С.

Головач І.І.

Григоренко Марина

11

українська мова і література

3

 

 

Костенко І.М.

Поперечна Дарина

7

зарубіжна література

1

 

 

Юсипович І.В.

Кочевих Анастасія

7

зарубіжна література

1

 

 

Юсипович І.В.

Старшевська Марія

7

зарубіжна література

2

 

 

Бучма А.Г.

Шлімович Мірра

7

зарубіжна література

2

 

 

Юсипович І.В.

Каракіча Каміла

7

зарубіжна література

3

 

 

Юсипович І.В.

Тавлуй Софія

7

зарубіжна література

3

 

 

Юсипович І.В.

Венедчук Поліна

7

зарубіжна література

3

 

 

Бучма А.Г.

Чиндацький Іван

8

зарубіжна література

2

 

 

Федоренко І.О.

Нужин Олександр

8

зарубіжна література

2

 

 

Федоренко І.О.

Яровий Павло

8

зарубіжна література

3

 

 

Федоренко І.О.

Коваленко Єлизавета

9

зарубіжна література

1

 

 

Бучма А.Г.

Радченко Лідія

9

зарубіжна література

3

 

 

Федоренко І.О.

Рикун Марина

9

зарубіжна література

3

 

 

Бучма А.Г.

Палагута Олександра

9

зарубіжна література

3

 

 

Федоренко І.О.

Волковська Марина

9

зарубіжна література

3

 

 

Бучма А.Г.

Кушнір Мар’яна

10

зарубіжна література

1

3

 

Шабаєва Л.Г.

Дігтярук Анна

10

зарубіжна література

1

 

 

Юсипович І.В.

Хазова Анна

10

зарубіжна література

1

3

 

Юсипович І.В.

Командир Єва

10

зарубіжна література

2

 

 

Шабаєва Л.Г.

Топалова Ольга

11

зарубіжна література

1

3

 

Бучма А.Г.

Черняк Богдана

11

зарубіжна література

1

3

 

Бучма А.Г.

Дмитрієва Ірина

11

зарубіжна література

1

 

 

Бучма А.Г.

Калугіна Катерина

8

англійська мова

1

 

 

Гатальська В.І.

Безносенко Гліб

8

англійська мова

1

 

 

Гатальська В.І.

Яковенко Ольга

8

англійська мова

2

 

 

Гатальська В.І.

Маслій Павло

8

англійська мова

2

 

 

Мозгова Н.Г.

Новікова Марія

8

англійська мова

2

 

 

Гатальська В.І

Шевченко Аліна

8

англійська мова

2

 

 

Гатальська В.І

Колесніков Ілля

8

англійська мова

2

 

 

Гатальська В.І

Грам Олександра

8

англійська мова

3

 

 

Мозгова Н.Г.

Коваленко Єлизавета

9

англійська мова

2

 

 

Петренко Л.П.

Костенко Данило

9

англійська мова

2

2

 

Кондратенко Т.М.

Хомерікі Ксенія

9

англійська мова

3

 

 

Топалова Л.А.

Костюченко Діана

9

англійська мова

3

 

 

Петренко Л.П.

Павленко Денис

9

англійська мова

3

 

 

Петренко Л.П.

Пономарьов Гліб

9

англійська мова

3

 

 

Байда О.В.

Тарасенко Катерина

10

англійська мова

1

3

 

Пікуш Т.Д.

Чеснокова Анастасія

10

англійська мова

1

1

 

Пікуш Т.Д.

Власюк Валерія

10

англійська мова

1

3

 

Пікуш Т.Д.

Яцина Анастасія

10

англійська мова

1

 

 

Пікуш Т.Д.

Хоролова Маріям

10

англійська мова

2

3

 

Мозгова Н.Г

Чуканов Андрій

10

англійська мова

3

 

 

Гаркава Н.В.

Тепліцька Дар’я

10

англійська мова

3

 

 

Покотило Т.П.

Лелявін Володимир

10

англійська мова

3

 

 

Пікуш Т.Д.

Таран Анна

11

англійська мова

1

3

 

Петренко Л.П.

Григоренко Марина

11

англійська мова

1

 

 

Петренко Л.П.

Смовж Ярослав

11

англійська мова

2

1

 

Петренко Л.П.

Гаврильченко Олена

11

англійська мова

2

 

 

Покотило Т.П.

Дмитрієва Ірина

11

англійська мова

3

 

 

Комчук В.Б.

Базик Валерія

11

англійська мова

3

 

 

Кондратенко Т.М.

Кривоблоцький Костянтин

11

англійська мова

3

 

 

Петренко Л.П.

Липовецька Олександра

11

англійська мова

3

 

 

Петренко Л.П.

Ткачук Анастасія

11

англійська мова

3

 

 

Кондратенко Т.М.

Стрілець Катерина

11

англійська мова

3

 

 

Кондратенко Т.М.

Янковий Микола

11

англійська мова

3

 

 

Комчук В.Б.

Осадча Владислава

11

англійська мова

3

 

 

Петренко Л.П.

Яковенко Ольга

8

німецька мова

1

 

 

Бойко В.І.

Безносенко Гліб

8

німецька мова

2

 

 

Бойко В.І.

Новікова Марія

8

німецька мова

2

 

 

Суворова Г.В.

Брєжнєва Дар’я

8

німецька мова

2

 

 

Суворова Г.В.

Шевченко Аліна

8

німецька мова

3

 

 

Бойко В.І.

Коваленко Єлизавета

9

німецька мова

2

 

 

Бойко В.І.

Сьоміна Валерія

9

німецька мова

2

 

 

Суворова Г.В.

Янкова Юлія

9

німецька мова

3

 

 

Бойко В.І.

Приходько Анжеліка

9

німецька мова

3

 

 

Суворова Г.В.

Чеснокова Анастасія

10

німецька мова

2

 

 

Бойко В.І.

Смовж Ярослав

11

німецька мова

1

3

 

Бойко В.І.

Янковий Микола

11

німецька мова

3

 

 

Бойко В.І.

Яременко Софія

8

французька мова

1

 

 

Вихристенко Л.О.

Пожар Максим

8

французька мова

2

 

 

Вихристенко Л.О.

Хомерікі Ксенія

9

французька мова

2

 

 

Вихристенко Л.О.

Пономарьов Гліб

9

французька мова

2

 

 

Вихристенко Л.О.

Федоренко Аріяна

9

французька мова

3

 

 

Вихристенко Л.О.

Грабовська Софія

10

французька мова

1

3

 

Вихристенко Л.О.

Зуєва Анастасія

10

французька мова

2

 

 

Вихристенко Л.О.

Пампуха Данило

6

математика

2

 

 

Зубенко О.О.

Карпусь Єгор

7

математика

2

 

 

Запека А.А.

Бабій Олександр

7

математика

2

 

 

Денисюк Г.Л

Жиляєв Кліментій

7

математика

3

 

 

Денисюк Г.Л

Павленко Дар’я

7

математика

3

 

 

Денисюк Г.Л .

Тараненко Олександра

8

математика

2

 

 

Жмур І.П.

Терновський Роман

8

математика

2

 

 

Жмур І.П.

Яковенко Ольга

8

математика

2

 

 

Жмур І.П.

Пустова2 Софія

8

математика

2

 

 

Жмур І.П.

Яровий Павло

8

математика

2

 

 

Жмур І.П.

Владимирська Поліна

8

математика

3

 

 

Жмур І.П.

Калугіна Катерина

8

математика

3

 

 

Жмур І.П.

Ткачук Павло

9

математика

3

 

 

Денисюк Г.Л

Синяченко Єгор

10

математика

2

 

 

Черевко О.К.

Шалаєв Антон

10

математика

2

 

 

Черевко О.К.

Кухаренко Артем

10

математика

3

 

 

Музиченко О.В.

Горська Катерина

11

математика

3

 

 

Запека А.А.

Дмитрієва Ірина

11

математика

3

 

 

Кириченко А.М.

Таран Анна

11

математика

3

 

 

Кириченко А.М.

Каша Анастасія

11

математика

3

 

 

Запека А.А.

Янковий Микола

11

математика

3

 

 

Кириченко А.М.

Войцеховський Ілля

7

веб-програмування

1

 

 

Редя Н.М.

Санжаров Даніїл

10

веб-програмування

1

 

 

Редя Н.М.

Римарович Павло

11

веб-програмування

1

 

 

Редя Н.М.

Редько Олексій

11

веб-програмування

2

 

 

Редя Н.М.

Безносенко Роман

10

інформатика

3

 

 

Редя Н.М.

Циганок Валерій

11

інформатика

3

 

 

Круглова І.М.

Гвоздь Віталій

8

офісні технології

2

 

 

Музиченко О.В

Павленко Денис

9

офісні технології

2

 

 

Музиченко О.В

Єремєєв Павло

9

офісні технології

2

 

 

Музиченко О.В

Бузілов Владислав

9

офісні технології

2

 

 

Музиченко О.В

Москаленко Роман

9

офісні технології

2

 

 

Музиченко О.В

Фоменчинкова Маргарита

9

офісні технології

3

 

 

Круглова І.М.

Ткачук Павло

9

офісні технології

3

 

 

Музиченко О.В

Камашев Роман

9

офісні технології

3

 

 

Музиченко О.В

Ткачук Андрій

9

офісні технології

3

 

 

Музиченко О.В

Петренко Костянтин

10

офісні технології

2

 

 

Лук’яненко О.В.

Безносенко Роман

10

офісні технології

3

 

 

Редя Н.М.

Смовж Ярослав

11

офісні технології

3

 

 

Круглова І.М.

Соснівська Дар’я

6

комп’ютерна графіка

1

 

 

Редя Н.М.

Омеляшко Максим

6

комп’ютерна графіка

2

 

 

Редя Н.М.

Рижова Анастасія

7

комп’ютерна графіка

1

3

 

Редя Н.М.

Дубровська Олександра

7

комп’ютерна графіка

1

3

 

Музиченко О.В

Грищенко Діана

7

комп’ютерна графіка

2

2

 

Музиченко О.В

Коломієць Максим

7

комп’ютерна графіка

2

 

 

Редя Н.М.

Музиченко Роман

7

комп’ютерна графіка

3

 

 

Музиченко О.В

Малишкіна Марія

7

комп’ютерна графіка

3

 

 

Музиченко О.В

Грам Олександра

8

комп’ютерна графіка

1

2

 

Редя Н.М.

Сугак Анастасія

9

комп’ютерна графіка

2

 

 

Музиченко О.В

Фоменчинкова Маргарита

9

комп’ютерна графіка

3

 

 

Круглова І.М.

Редько Олексій

11

комп’ютерна анімація

2

 

 

Редя Н.М.

Добровольський Ілля

8

історія

2

 

 

Ковальова Н.О.

Чиндацький Іван

8

історія

3

 

 

Бондаренко Л.В.

Козаченко Анастасія

9

історія

2

 

 

Бондаренко Л.В.

Гайдей Іван

9

історія

3

 

 

Ковальова Н.О.

Кударенко Денис

9

історія

3

 

 

Ковальова Н.О.

Бузілов Владислав

9

історія

3

 

 

Бондаренко Л.В.

Кударенко Максим

9

історія

3

 

 

Ковальова Н.О.

Ліпкевич Юрій

10

історія

2

 

 

Говорун О.А.

Топчій Олександр

10

історія

3

 

 

Говорун О.А.

Стрілець Катерина

11

історія

1

2

 

Гайдукевич Л.А.

Черняк Богдана

11

історія

1

 

 

Гайдукевич Л.А.

Смовж Ярослав

11

історія

2

 

 

Гайдукевич Л.А.

Рикун Марина

9

правознавство

3

 

 

Говорун О.А.

Камашев Роман

9

правознавство

3

 

 

Говорун О.А.

Кударенко Максим

9

правознавство

3

 

 

Говорун О.А.

Смовж Ярослав

11

правознавство

2

 

 

Говорун О.А.

Осадча Владислава

11

правознавство

3

 

 

Гайдукевич Л.А.

Безносенко Гліб

8

географія

1

2

 

Голуб Я.М.

Марініч Олександра

8

географія

2

 

 

Голуб Я.М.

Михальчук Артем

8

географія

3

 

 

Голуб Я.М.

Чиндацький Іван

8

географія

3

 

 

Голуб Я.М.

Фоменчинкова Маргарита

9

географія

2

 

 

Голуб Я.М.

Рикун Марина

9

географія

2

 

 

Голуб Я.М.

Чудовська Марія

9

географія

3

 

 

Голуб Я.М.

Ткачук Павло

9

географія

3

 

 

Шеляг Ю.Б.

Петровська Ольга

10

географія

3

 

 

Заїка Г.О.

Смовж Ярослав

11

географія

3

 

 

Заїка Г.О.

Григоренко Марина

11

географія

3

 

 

Заїка Г.О.

Таран Анна

11

географія

3

 

 

Заїка Г.О.

Кушнір Мар’яна

10

економіка

3

 

 

Кострач Л.М.

Чуканов Андрій

10

економіка

3

 

 

Кострач Л.М.

Петровська Ольга

10

економіка

3

 

 

Кострач Л.М.

Липовецька Анастасія

10

економіка

3

 

 

Кострач Л.М.

Кухаренко Артем

10

економіка

3

 

 

Кострач Л.М.

Макар Данило

8

біологія

1

3

 

Голощук О.Б.

Чиндацький Іван

8

біологія

3

 

 

Голощук О.Б.

Чудовська Марія

9

біологія

2

2

 

Голуб Я.М.

Москаленко Роман

9

біологія

3

 

 

Голуб Я.М.

Ткачук Павло

9

біологія

3

 

 

Голуб Я.М.

Сьоміна Валерія

9

біологія

3

 

 

Голуб Я.М.

Кушнір Мар’яна

10

біологія

2

3

 

Голощук О.Б.

Хорошуха Ольга

10

біологія

2

2

 

Савелій О.В.

Янковий Микола

11

біологія

3

 

 

Савелій О.В.

Павлючік Артем

7

фізика

1

 

 

Пляцко С.К.

Степанченко Дмитро

7

фізика

2

 

 

Дідківська Т.В.

Каракича Каміла

7

фізика

2

 

 

Дідківська Т.В.

Коваль Богдан

7

фізика

2

 

 

Пляцко С.К.

Шикун Анастасія

7

фізика

3

 

 

Пляцко С.К.

Бабій Олександр

7

фізика

3

 

 

Пляцко С.К.

Тавлуй Софія

7

фізика

3

 

 

Пляцко С.К.

Пустова Софія

8

фізика

3

 

 

Пляцко С.К.

Ткачук Павло

9

фізика

3

 

 

Пляцко С.К.

Сьоміна Валерія

9

фізика

3

 

 

Сапожнікова Т.О.

Камашев Роман

9

фізика

3

 

 

Сапожнікова Т.О.

Бузілов Владислав

9

фізика

3

 

 

Сапожнікова Т.О.

Шалаєв Антон

10

фізика

2

 

 

Сапожнікова Т.О.

Сергєєв Максим

10

фізика

2

 

 

Сапожнікова Т.О.

Топчій Олександр

10

фізика

3

 

 

Сапожнікова Т.О.

Безносенко Роман

10

фізика

3

 

 

Сапожнікова Т.О.

Літвінов Назар

7

хімія

2

 

 

Сорокіна В.М.

Андрушко Назар

7

хімія

2

 

 

Зубарук Т.Ю.

Каракича Каміла

7

хімія

3

 

 

Сорокіна В.М.

Хрущ Андрій

7

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Бей Філіп

7

хімія

3

 

 

Сорокіна В.М.

Фомічов Тимофій

8

хімія

2

 

 

Зубарук Т.Ю.

Певцова Дарья

8

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Яровий Павло

8

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Деркач Андрій

8

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Хорошуха Ольга

10

хімія

2

 

 

Зубарук Т.Ю.

Зубець Степан

10

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Базик Валерія

11

хімія

2

 

 

Зубарук Т.Ю.

Бондаренко Анастасія

11

хімія

3

 

 

Зубарук Т.Ю.

Клименко Софія

6

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Кофан Анастасія

6

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Примак Марія

6

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Качай Вероніка

6

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Воробйова Вероніка

6

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Сербіна Марина

6

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Лябах Марія

6

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Павленко Оксана

6

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Соснівська Дар’я

6

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Солодчук Катерина

6

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Мороз Анна

7

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Рижова Анастасія

7

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Ладигіна Дар’я

7

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Грищенко Діана

7

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Серебрякова Анастасія

7

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Дубровська Олександра

7

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Музиченко Роман

7

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Сягровська Діана

7

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Урбанська Владислава

7

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Єршова Анастасія

7

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Малишкіна Марія

7

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Булавіна Дар’я

8

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Радченко Лідія

9

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Михонік Даниїл

9

образотворче мистецтво

2

 

 

Смолій Н.В.

Тарасенко Катерина

10

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

Командир Єва

10

образотворче мистецтво

3

 

 

Смолій Н.В.

Топалова Ольга

11

образотворче мистецтво

1

 

 

Смолій Н.В.

 

Учні гімназії –

переможці Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

2019/20 навчальний рік


пор.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Учитель

район

місто

Україна

Ярославський Денис

5

1

 

 

Александров О.В.

Машина О.А.

Рибаченко Софія

5

2

 

 

Головач І.І.

Костенко І.М.

Зарубін Кирило

5

2

3

 

Александров О.В.

Машина О.А.

Шевченко Ярослав

5

2

2

 

Марущак Л.Л.

Солопенко В.А.

Єрьоменко Олеся

5

2

 

 

Марущак Л.Л.

Солопенко В.А.

Рубан Ярослав

5

3

 

 

Марущак Л.Л.

Солопенко В.А.

Цеба Валерія

5

2

 

 

Головач І.І.

Костенко І.М.

Крамаренко Каміла

5

2

 

 

Александров О.В

Марущак Л.Л.

Ільїнов Дмитро

5

2

 

 

Бурцева Н.М.

Гуменюк С.В.

Кочевих Катерина

5

3

3

 

Бурцева Н.М.

Гуменюк С.В.

Якорнова Євгенія

5

3

 

 

Марущак Л.Л.

Солопенко В.А

Лябах Марія

6

1

 

 

Костенко І.М.

Машина О.А.

Горголь Катерина

6

2

2

 

Костенко І.М.

Бурцева Н.М.

Тримпол Поліна

6

2

 

 

Денисенко Т.В

Марущак Л.Л.

Бобруйко Вероніка

6

2

3

 

Костенко І.М.

Машина О.А.

Прудіус Олександра

6

2

3

 

Костенко І.М.

Бурцева Н.М

Дзецін Олександр

6

3

 

 

Бурцева Н.М

Дмитренко Г.К.

Кофан Анастасія

6

3

 

 

Бурцева Н.М

Дмитренко Г.К.

Бабій Олександр

7

1

 

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Калініченко Богдан

7

2

3

 

Марущак Л.Л.

Філіпчук Л.С.

Камишний Олександр

7

2

3

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Павлючик Артем

7

2

 

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Тавлуй Софія

7

2

 

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Кодінцева Євгенія

7

2

 

 

Марущак Л.Л.

Філіпчук Л.С.

Старшевська Марія

7

3

 

 

Філіпчук Л.С.

Росоха Ю.В.

Чарний Артем

7

3

 

 

Росоха Ю.В.

Марущак Л.Л.

Яременко Софія

8

2

 

 

Солопенко В.А.

Бурцева Н.М.

Шевченко Аліна

8

2

 

 

Солопенко В.А.

Бурцева Н.М.

Чиндацький Іван

8

2

 

 

Філіпчук Л.С.

Александров О.В.

Калугіна Катерина

8

3

 

 

Солопенко В.А.

Бурцева Н.М.

Яковенко Ольга

8

3

 

 

Солопенко В.А.

Бурцева Н.М.

Радченко Лідія

9

1

 

 

Машина О.А.

Денисенко Т.В.

Коваленко Єлизавета

9

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Гуменюк С.В.

Сьоміна Валерія

9

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Гуменюк С.В.

Рикун Марина

9

3

 

 

Гуменюк С.В.

Денисенко Т.В.

Чеснокова Анастасія

10

2

 

 

Росоха Ю.В.

Петровська Ольга

10

2

 

 

Гуменюк С.В.

Росоха Ю.В.

Драгомерецька Ольга

10

3

 

 

Росоха Ю.В.

Дмитренко Г.К.

Хоролова Маріям

10

3

 

 

Гуменюк С.В.

Росоха Ю.В.

Командир Єва

10

3

 

 

Гуменюк С.В.

Росоха Ю.В.

Стрілець Катерина

11

2

 

 

Головач І.І.

Смовж Ярослав

11

3

 

 

Костенко І.М.

Горська Катерина

11

3

 

 

Філіпчук Л.С.

Головач І.І.

Базик Валерія

11

3

 

 

Головач І.І.

Філіпчук Л.С.

Липовецька Олександра

11

3

 

 

Головач І.І.

Таран Анна

11

3

 

 

Костенко І.М.

Григоренко Марина

11

3

 

 

Костенко І.М.

 

Учні гімназії –

переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Малої академії наук України

2019/20 навчальний рік


пор.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Наукове відділення

Місце

Учитель

район

місто

Україна

1.

Кушнір Ярослава

9

історії

 

1

 

 

2.

Кушнір Мар’яна

10

екології та аграрних наук

 

2

 

 

3.

Петровська Ольга

10

економіки

2

2

 

Кострач Л.М.

 

Учні гімназії –

переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2019/20 навчальний рік


пор.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Учитель

район

місто

Україна

Кочевих Катерина

5

1

 

 

Бурцева Н.М.

Гуменюк С.В.

Зарубін Кирило

5

2

 

 

Александров О.В.

Машина О.А.

Єрьоменко Олеся

5

3

 

 

Марущак Л.Л.

Солопенко В.А.

Шапаренко Дарія

5

3

 

 

Гуменюк С.В.

Бурцева Н.М.

Щепотко Софія

6

3

 

 

Костенко І.М.

Машина О.А.

Поперечна Дарина

7

1

2

 

Марущак Л.Л.

Філіпчук Л.С.

Шлімович Мірра

7

2

 

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Коломієць Максим

7

2

 

 

Філіпчук Л.С.

Росоха Ю.В.

Бабій Олександр

7

2

 

 

Александров О.В.

Дмитренко Г.К.

Костриця Вероніка

7

3

 

 

Марущак Л.Л.

Філіпчук Л.С.

Масина Дар’я

8

2

 

 

Філіпчук Л.С.

Александров О.В.

Радченко Лідія

9

3

 

 

Машина О.А.,

Денисенко Т.В.

Дудченко Тетяна

10

2

 

 

Дмитренко Г.К.

Кушнір Мар’яна

10

2

 

 

Росоха Ю.В.

Гуменюк С.В.

Дігтярук Анна

10

2

 

 

Гуменюк С.В.

Філіпчук Л.С.

Григоренко Марина

11

2

 

 

Костенко І.М.

Павлів Іванна

11

2

 

 

Костенко І.М.

Горська Катерина

11

3

 

 

Головач І.І.

Філіпчук Л.С.



p { margin-bottom: 0.1in; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 } p.western { font-family: "Calibri", serif } p.cjk { font-family: "Calibri" } p.ctl { font-family: "Times New Roman" }

 

Наші новини

До уваги вступників до 5 класів! До уваги вступників до 5 класів!   Відповідно до листа Департаменту освіти і наук...
До Міжнародного дня рідної мови   Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це ...

Корисні матеріали

Режим роботи Режим роботи визначено на основі нормативно-правових актів і погоджено із голов...
Структура навчального року Структуру 2020 – 2021 навчального року перший семестр з 01 вересня по 24 грудня 2020 року...
Порядок вивчення окремих предметів Повноцінність профільного навчання забезпечується реалізацією як інваріантної...
Навчальний план гімназії   Робочий навчальний план гімназії «Троєщина» розроблений на виконання Закону У...
Copyright © 2021. гімназіія Троєщина.